SMAJ5928AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ5928AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ5928AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 3W DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ5928AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ5928AE3/TR13
Tau Wae SMAJ5928AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 3W DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124122 pcs Pepa Raraunga SMAJ5928AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMAJ)
Raupapa - Mana - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 3W ±10% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 9.9V Tau Wae Tuakiri SMAJ5928