SMAJ51CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ51CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ51CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51V 91.1V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ51CE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ51CE3/TR13
Tau Wae SMAJ51CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 51V 91.1V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353360 pcs Pepa Raraunga SMAJ51CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 91.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A Capacitance @ Frequency -