SMAJ4468CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ4468CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ4468CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 1.5W DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ4468CE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ4468CE3/TR13
Tau Wae SMAJ4468CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 1.5W DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4161 pcs Pepa Raraunga SMAJ4468CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMAJ)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 1.5W ±2% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 10.4V