SMAJ30E3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ30E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 53.5V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ30E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ30E3/TR13
Tau Wae SMAJ30E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 53.5V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348456 pcs Pepa Raraunga SMAJ30E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ30
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ30CAHR3G
SMAJ30CAHR3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
I roto i te taonga: 475788 pcs
Tikiake: SMAJ30CAHR3G.pdf
RFQ
SMAJ30CE3/TR13
SMAJ30CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AC
I roto i te taonga: 448071 pcs
Tikiake: SMAJ30CE3/TR13.pdf
RFQ
SMAJ33
SMAJ33
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 55.97V DO214AC