SMAJ200E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ200E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V DO214AC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ200E3/TR13
Tau Wae SMAJ200E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210396 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ200
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ20A M2G
SMAJ20A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
I roto i te taonga: 762308 pcs
Tikiake: SMAJ20A M2G.pdf
RFQ
SMAJ200CE3/TR13
SMAJ200CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200VWM SMAJ
I roto i te taonga: 179815 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAJ20A
SMAJ20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse