SMAJ180AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ180AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V DO214AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ180AE3/TR13
Tau Wae SMAJ180AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 444862 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)