SMAJ170E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ170E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 304V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ170E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ170E3/TR13
Tau Wae SMAJ170E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 304V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 414502 pcs Pepa Raraunga SMAJ170E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 304V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.6A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ170
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ170CAHR3G
SMAJ170CAHR3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AC
I roto i te taonga: 434873 pcs
Tikiake: SMAJ170CAHR3G.pdf
RFQ
SMAJ17A
SMAJ17A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 27.6V SMA
I roto i te taonga: 563613 pcs
Tikiake: SMAJ17A.pdf
RFQ
SMAJ17A M2G
SMAJ17A M2G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC