SMAJ10E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ10E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ10E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 18.8V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ10E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ10E3/TR13
Tau Wae SMAJ10E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 18.8V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355739 pcs Pepa Raraunga SMAJ10E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.6A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ10
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ11
SMAJ11
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AC