SMAJ100AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ100AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ100AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ100AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ100AE3/TR13
Tau Wae SMAJ100AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397212 pcs Pepa Raraunga SMAJ100AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A