NX4108-18CZ1TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX4108-18CZ1TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC SOT23
Ngā Rauemi: NX4108-18CZ1TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX4108-18CZ1TR
Tau Wae NX4108-18CZ1TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5894 pcs Pepa Raraunga NX4108-18CZ1TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1A SC-74A, SOT-753
Nama - Whakaputa 1A