MXSMLJ7.5CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMLJ7.5CA/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXSMLJ7.5CA/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMLJ7.5CA/TR
Tau Wae MXSMLJ7.5CA/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6293 pcs Pepa Raraunga MXSMLJ7.5CA/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMLJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa MXSMLJ7.5CA/TRMS
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A