MXSMLJ58A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ58A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMLJ58A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Ngā Rauemi: MXSMLJ58A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMLJ58A
Tau Wae MXSMLJ58A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5326 pcs Pepa Raraunga MXSMLJ58A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-15063
1086-15063-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMLJ58CAE3
MXSMLJ58CAE3
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
I roto i te taonga: 6024 pcs
Tikiake: MXSMLJ58CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ58A/TR
MXSMLJ58A/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: HI REL TVS
I roto i te taonga: 5766 pcs
Tikiake: MXSMLJ58A/TR.pdf
RFQ
MXSMLJ58AE3
MXSMLJ58AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB