MXSMLJ20AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ20AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMLJ20AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Ngā Rauemi: MXSMLJ20AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMLJ20AE3
Tau Wae MXSMLJ20AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5723 pcs Pepa Raraunga MXSMLJ20AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 32.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-15004
1086-15004-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Capacitance @ Frequency -