MXSMLJ13AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ13AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMLJ13AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Ngā Rauemi: MXSMLJ13AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMLJ13AE3
Tau Wae MXSMLJ13AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5020 pcs Pepa Raraunga MXSMLJ13AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-14968
1086-14968-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A