MXSMCJLCE15A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCJLCE15A/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXSMCJLCE15A/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCJLCE15A/TR
Tau Wae MXSMCJLCE15A/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6431 pcs Pepa Raraunga MXSMCJLCE15A/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MXSMCJLCE15A/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61A Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMCJLCE16A
MXSMCJLCE16A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AB
I roto i te taonga: 5977 pcs
Tikiake: MXSMCJLCE16A.pdf
RFQ
MXSMCJLCE15A
MXSMCJLCE15A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB