MXSMCJLCE10A/TR
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCJLCE10A/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXSMCJLCE10A/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCJLCE10A/TR
Tau Wae MXSMCJLCE10A/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5947 pcs Pepa Raraunga MXSMCJLCE10A/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MXSMCJLCE10A/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88A Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMCJLCE10A
MXSMCJLCE10A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AB