MXSMCJ6.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMCJ6.5CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCJ6.5CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Ngā Rauemi: MXSMCJ6.5CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCJ6.5CAE3
Tau Wae MXSMCJ6.5CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6010 pcs Pepa Raraunga MXSMCJ6.5CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-14620
1086-14620-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMCJ6.5AE3
MXSMCJ6.5AE3
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
I roto i te taonga: 4830 pcs
Tikiake: MXSMCJ6.5AE3.pdf
RFQ
MXSMCJ6.5CA
MXSMCJ6.5CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB