MXSMCJ51A/TR
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCJ51A/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXSMCJ51A/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCJ51A/TR
Tau Wae MXSMCJ51A/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5272 pcs Pepa Raraunga MXSMCJ51A/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa MXSMCJ51A/TRMS
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A