MXSMCG6.5CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCG6.5CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Ngā Rauemi: MXSMCG6.5CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCG6.5CAE3
Tau Wae MXSMCG6.5CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4706 pcs Pepa Raraunga MXSMCG6.5CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCG (DO-215AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Ētahi Ingoa 1086-14350
1086-14350-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMCG60CA
MXSMCG60CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
I roto i te taonga: 5263 pcs
Tikiake: MXSMCG60CA.pdf
RFQ
MXSMCG6.5CA
MXSMCG6.5CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB