MXSMCG15CA/TR
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCG15CA/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXSMCG15CA/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCG15CA/TR
Tau Wae MXSMCG15CA/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6043 pcs Pepa Raraunga MXSMCG15CA/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCG (DO-215AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Ētahi Ingoa MXSMCG15CA/TRMS
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A