MXSMCG100CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMCG100CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Ngā Rauemi: MXSMCG100CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMCG100CAE3
Tau Wae MXSMCG100CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5701 pcs Pepa Raraunga MXSMCG100CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCG (DO-215AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Ētahi Ingoa 1086-14218
1086-14218-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMBJSAC8.0E3
MXSMBJSAC8.0E3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.4V DO214AA
I roto i te taonga: 5295 pcs
Tikiake: MXSMBJSAC8.0E3.pdf
RFQ
MXSMCG100CA
MXSMCG100CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V DO215AB