MXSMBJ15CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ15CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXSMBJ15CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Ngā Rauemi: MXSMBJ15CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXSMBJ15CAE3
Tau Wae MXSMBJ15CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4323 pcs Pepa Raraunga MXSMBJ15CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1086-14036
1086-14036-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXSMBJ150CAE3
MXSMBJ150CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AA
I roto i te taonga: 4120 pcs
Tikiake: MXSMBJ150CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ160CAE3
MXSMBJ160CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AA
I roto i te taonga: 4132 pcs
Tikiake: MXSMBJ160CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ15CA
MXSMBJ15CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA