MXRT100KP180CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP180CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXRT100KP180CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V 354V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXRT100KP180CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXRT100KP180CAE3
Tau Wae MXRT100KP180CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V 354V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1497 pcs Pepa Raraunga MXRT100KP180CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 354V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 200V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-13710
1086-13710-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXRT100KP200CA
MXRT100KP200CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 392V CASE 5A
I roto i te taonga: 1381 pcs
Tikiake: MXRT100KP200CA.pdf
RFQ
MXRT100KP180CA
MXRT100KP180CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 354V CASE 5A