MXPLAD6.5KP130CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXPLAD6.5KP130CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXPLAD6.5KP130CAE3
Tau Wae MXPLAD6.5KP130CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5429 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-13554
1086-13554-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31.1A