MXPLAD30KP33AE3
Hua Hua
Tau Wae: MXPLAD30KP33AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Ngā Rauemi: MXPLAD30KP33AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXPLAD30KP33AE3
Tau Wae MXPLAD30KP33AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1061 pcs Pepa Raraunga MXPLAD30KP33AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-13456
1086-13456-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A Capacitance @ Frequency -