MXPLAD30KP24AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXPLAD30KP24AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Ngā Rauemi: MXPLAD30KP24AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 922 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXPLAD30KP24AE3
Tau Wae MXPLAD30KP24AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 922 pcs Pepa Raraunga MXPLAD30KP24AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 39.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-13428
1086-13428-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 753A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXPLAD30KP24A
MXPLAD30KP24A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 39.8V PLAD