MXP5KE170CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE170CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXP5KE170CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V DO204AL
Ngā Rauemi: MXP5KE170CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXP5KE170CAE3
Tau Wae MXP5KE170CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga MXP5KE170CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa 1086-12902
1086-12902-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.8A