MXP4KE400CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXP4KE400CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXP4KE400CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 342V 548V DO204AL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXP4KE400CAE3
Tau Wae MXP4KE400CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 342V 548V DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3583 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 342V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa 1086-12794
1086-12794-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXP4KE39CAE3
MXP4KE39CAE3
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO41
I roto i te taonga: 4402 pcs
Tikiake:
RFQ
MXP4KE400A
MXP4KE400A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 548V DO204AL
I roto i te taonga: 4071 pcs
Tikiake:
RFQ
MXP4KE400CA
MXP4KE400CA
Kaihanga: Microsemi