MXLSMLJ8.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ8.5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMLJ8.5CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
Ngā Rauemi: MXLSMLJ8.5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMLJ8.5CA
Tau Wae MXLSMLJ8.5CA Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 7055 pcs Pepa Raraunga MXLSMLJ8.5CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.44V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.5V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB
Momo Zener Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 208.4A
Ko te poari DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-12665
1086-12665-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MXLSMLJ8.5CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLSMLJ85AE3
MXLSMLJ85AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
I roto i te taonga: 7396 pcs
Tikiake: MXLSMLJ85AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ8.0A
MXLSMLJ8.0A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB