MXLSMCJ17A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ17A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMCJ17A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Ngā Rauemi: MXLSMCJ17A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMCJ17A
Tau Wae MXLSMCJ17A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8676 pcs Pepa Raraunga MXLSMCJ17A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 27.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-12097
1086-12097-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A Capacitance @ Frequency -