MXLSMCJ14CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ14CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMCJ14CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Ngā Rauemi: MXLSMCJ14CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMCJ14CA
Tau Wae MXLSMCJ14CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8498 pcs Pepa Raraunga MXLSMCJ14CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-12075
1086-12075-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLSMCJ150A
MXLSMCJ150A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 9899 pcs
Tikiake: MXLSMCJ150A.pdf
RFQ
MXLSMCJ14CAE3
MXLSMCJ14CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB