MXLSMCJ12CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMCJ12CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MXLSMCJ12CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMCJ12CAE3/TR
Tau Wae MXLSMCJ12CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 8996 pcs Pepa Raraunga MXLSMCJ12CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MXLSMCJ12CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLSMCJ13A/TR
MXLSMCJ13A/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: HI REL TVS
I roto i te taonga: 9336 pcs
Tikiake: MXLSMCJ13A/TR.pdf
RFQ
MXLSMCJ12CA
MXLSMCJ12CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
I roto i te taonga: 7339 pcs
Tikiake: MXLSMCJ12CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ12A
MXLSMCJ12A
Tikiake: MXLSMCJ12A.pdf
MXLSMCJ130CA
MXLSMCJ130CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Tikiake: MXLSMCJ130CA.pdf
MXLSMCJ12CAE3
MXLSMCJ12CAE3