MXLRT100KP78CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP78CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP78CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 78V 153V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP78CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP78CAE3
Tau Wae MXLRT100KP78CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 153V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1505 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP78CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 153V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11346
1086-11346-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)