MXLRT100KP220CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP220CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP220CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 434V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP220CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP220CAE3
Tau Wae MXLRT100KP220CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 434V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1530 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP220CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 434V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 245V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11274
1086-11274-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLRT100KP200AE3
MXLRT100KP200AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 392V CASE 5A
I roto i te taonga: 1645 pcs
Tikiake: MXLRT100KP200AE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP260A
MXLRT100KP260A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 512V CASE 5A
I roto i te taonga: 1695 pcs
Tikiake: MXLRT100KP260A.pdf
RFQ
MXLRT100KP220CA
MXLRT100KP220CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 434V CASE 5A