MXLRT100KP180CA
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP180CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP180CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V 354V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP180CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP180CA
Tau Wae MXLRT100KP180CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V 354V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1380 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP180CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 354V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 200V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11265
1086-11265-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)