MXLRT100KP100CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP100CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP100CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 197V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP100CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP100CAE3
Tau Wae MXLRT100KP100CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 197V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1471 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP100CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 197V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11238
1086-11238-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLRT100KP110CAE3
MXLRT100KP110CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
I roto i te taonga: 1728 pcs
Tikiake: MXLRT100KP110CAE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP110AE3
MXLRT100KP110AE3
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 1459 pcs
Tikiake: MXLRT100KP110AE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP100CA
MXLRT100KP100CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 197V CASE 5A