MXLPLAD6.5KP85CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD6.5KP85CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD6.5KP85CAE3
Tau Wae MXLPLAD6.5KP85CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4400 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-11230
1086-11230-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47.5A