MXLPLAD6.5KP30CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD6.5KP30CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD6.5KP30CAE3
Tau Wae MXLPLAD6.5KP30CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6447 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-11170
1086-11170-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 135A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD6.5KP28CAE3
MXLPLAD6.5KP28CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
I roto i te taonga: 8068 pcs
Tikiake:
RFQ
MXLPLAD6.5KP30CA
MXLPLAD6.5KP30CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD