MXLPLAD6.5KP13CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD6.5KP13CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD6.5KP13CAE3
Tau Wae MXLPLAD6.5KP13CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8030 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-11114
1086-11114-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 302A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD6.5KP14AE3
MXLPLAD6.5KP14AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
I roto i te taonga: 8376 pcs
Tikiake:
RFQ
MXLPLAD6.5KP13CA
MXLPLAD6.5KP13CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V PLAD