MXLPLAD6.5KP110CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD6.5KP110CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110V 177V PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD6.5KP110CAE3
Tau Wae MXLPLAD6.5KP110CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 110V 177V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5020 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 110V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 177V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 122V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-11094
1086-11094-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.7A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD6.5KP120AE3
MXLPLAD6.5KP120AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V PLAD
I roto i te taonga: 4352 pcs
Tikiake:
RFQ
MXLPLAD6.5KP110A
MXLPLAD6.5KP110A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V PLAD
I roto i te taonga: 5147 pcs
Tikiake:
RFQ
MXLPLAD6.5KP110CA
MXLPLAD6.5KP110CA