MXLPLAD30KP300A
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD30KP300A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300V 483V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD30KP300A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD30KP300A
Tau Wae MXLPLAD30KP300A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 300V 483V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1688 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD30KP300A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 483V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 333V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-11003
1086-11003-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Capacitance @ Frequency -