MXLPLAD30KP160CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD30KP160CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 160V 259V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD30KP160CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD30KP160CAE3
Tau Wae MXLPLAD30KP160CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 160V 259V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1423 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD30KP160CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 160V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 259V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 178V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10946
1086-10946-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD30KP16CA
MXLPLAD30KP16CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
I roto i te taonga: 1197 pcs
Tikiake: MXLPLAD30KP16CA.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP160CA
MXLPLAD30KP160CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V PLAD