MXLPLAD30KP130CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD30KP130CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD30KP130CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD30KP130CAE3
Tau Wae MXLPLAD30KP130CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1283 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD30KP130CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10930
1086-10930-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 142A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD30KP14CAE3
MXLPLAD30KP14CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 24V PLAD
I roto i te taonga: 1344 pcs
Tikiake: MXLPLAD30KP14CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP130CA
MXLPLAD30KP130CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V PLAD