MXLPLAD30KP100CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD30KP100CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD30KP100CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD30KP100CAE3
Tau Wae MXLPLAD30KP100CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1213 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD30KP100CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10918
1086-10918-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A