MXLPLAD18KP200CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD18KP200CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 322V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD18KP200CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD18KP200CAE3
Tau Wae MXLPLAD18KP200CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 322V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1803 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD18KP200CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 322V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 222V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD18KP20CAE3
MXLPLAD18KP20CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V PLAD
I roto i te taonga: 1703 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP20CAE3.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP18CA
MXLPLAD18KP18CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
I roto i te taonga: 1995 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP18CA.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP200CA
MXLPLAD18KP200CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 322V PLAD