MXLPLAD15KP8.5CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD15KP8.5CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD15KP8.5CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD15KP8.5CAE3
Tau Wae MXLPLAD15KP8.5CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1963 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD15KP8.5CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.44V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10902
1086-10902-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA)