MXLPLAD15KP200CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD15KP200CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 322V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD15KP200CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD15KP200CAE3
Tau Wae MXLPLAD15KP200CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 322V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1786 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD15KP200CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 322V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 222V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10806
1086-10806-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47A