MXLPLAD15KP170CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD15KP170CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD15KP170CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD15KP170CAE3
Tau Wae MXLPLAD15KP170CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1715 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD15KP170CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10790
1086-10790-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 55A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD15KP170CA
MXLPLAD15KP170CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V PLAD