MXLPLAD15KP14CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD15KP14CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD15KP14CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD15KP14CAE3
Tau Wae MXLPLAD15KP14CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1773 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD15KP14CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-10770
1086-10770-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 645A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD15KP13AE3
MXLPLAD15KP13AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
I roto i te taonga: 1789 pcs
Tikiake: MXLPLAD15KP13AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD15KP14CA
MXLPLAD15KP14CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD