MXLLCE14AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLLCE14AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1
Ngā Rauemi: MXLLCE14AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLLCE14AE3
Tau Wae MXLLCE14AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6223 pcs Pepa Raraunga MXLLCE14AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-10166
1086-10166-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65A Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLLCE14A
MXLLCE14A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1